Firma Castle engineering s r.o. vznikla v roce 2007 jako strojírenská firma zabývající se CNC přesným obráběním kovových i nekovových materiálů, dceřiná firma společnosti Castle engineering LTD UK.

Zajišťujeme strojírenskou výrobu od vypracování cenové nabídky, stanovení technologického postupu dle technického výkresu, vlastní výroby, technické kontroly, balení až po expedici. Vyrábíme součástky a montované celky. Jsme schopni vyrábět v sériích od jednoho kusu až po středně velké série.

Precizní kvalita, individuální přístup ke každé zakázce, průběžná kontrola kvality a co nejkratší dodací termíny, jsou hlavními myšlenkami, kterými se řídí naši zaměstnanci na všech úrovních.

O nás

Plnění termínů, ochota vyjít vstříc zákazníkům a maximální spokojenost zákazníků s kvalitou našich výrobků a služeb patří mezi naše hlavní cíle. Každá zakázka, která do společnosti přichází, je zpracována našimi techniky až do fáze, která umožní její realizaci. V případě nejasností nebo dotazů tým obchodního oddělení okamžitě kontaktuje zákazníka a po konzultaci všech nejasností je zakázka předána do výroby. Technická příprava výroby dohlíží na optimální řazení zakázek dle požadovaných expedičních termínů. To umožňuje velmi efektivní plánování kapacit se zárukou termínu expedice zakázky. Výstupní kontrola pečlivě zajišťuje dodržení požadované kvality, což zaručuje, že zákazník obdrží výrobky se 100% kvalitou.

Máme zavedenou normou ISO 9001:2016.

O nás