Práce v Chomutově-Kvalitář CNC obrábění

Platnost výpisu vypršela Chomutov Castle engineering s.r.o.

Nabídka práce v Chomutově a okolí

Hledáme spolehlivého pracovníka, který chce jistou práci ve stabilní nadnárodní společnosti. Oceníme ty, kteří mají zkušenosti v oboru a podpoříme a zaučíme ty, kteří chtějí udělat změnu a zkusit něco nového.

Náplň práce:

  • Vstupní, výstupní a průběžná kontrola výroby za pomoci dig. výškoměru, posuvného měřítka, kalibrů, 3D CMM
  • Dokumentace prováděných měření
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Analýza chyb a podílení se na zavádění nápravných opatření
  • Péče o měřící a kontrolní techniku

Požadujeme:

  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost měřidel
  • Minimálně dodělané učiliště. (Ideálně technického zaměření)
  • Zájem o strojní výrobu a technické myšlení
  • Spolehlivost a pracovitost
  • Zkušenosti s CMM (Coord 3) výhodou
  • Znalost Aj výhodou

Benefity:

  • Mzda : 30 000
  • Firemní benefity (plně hrazené 100Kč stravenky)
  • 25 dní dovolené
Jak to u nás vypadá ? https://www.youtube.com/watch?v=YRsPk5iaj2E